Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Розклад позакласної роботи

 

РОЗКЛАД ВИХОВНОЇ РОБОТИ

ІІ ПОЛОВИНИ ДНЯ

НА 2015 – 2016 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

 

 

ДЕНЬ ТИЖНЯ

 

ВИХОВНІ ЗАХОДИ

 

ЧАС

 

КЛАСИ

 

ПОНЕДІЛОК

Загальношкільна лінійка

8.10 – 8.20

1 - 11

Загальношкільна ранкова зарядка

8.20 – 8.25

1 - 11

Група подовженого дня

13.00 – 18.10

1 - 4

 

Година спілкування

12.20 - 13.05

2

13.15 – 14.00

3

14.10 – 14.55

8

Гурток «Народна творчість» - шкільний

14.10 - 16.10

1-4

Гурток «Активісти шкільного музею» - шкільний

15.05 – 17.05

5 - 11

Гурток «Бісероплетіння» - ЦПР

15.05 – 17.05

2-11

Гурток «Вокальний спів» - ЦПР

15.00 – 16.00

2-3

 

 

ВІВТОРОК

Загальношкільна ранкова зарядка

8.20 – 8.25

1 – 11

Група подовженого дня

12.00 – 17.10

1 – 4

Година спілкування

14.10 – 14.55

5

Гурток «Народна творчість» - шкільний

14.10 – 17.10

1 - 4

Гурток «Активісти шкільного музею» - шкільний

15.05 – 17.05

5 - 11

Гурток «Зірниця» - шкільний

15.05 – 16.35

8-9

Гурток «Бісероплетіння» - ЦПР

15.05 – 17.05

2-11

 

 

СЕРЕДА

Загальношкільна ранкова зарядка

8.20 – 8.25

1 - 11

Група подовженого дня

13.00 – 18.10

1 - 4

 

 

 

 

Година спілкування

 

13.15 – 14.00

4-а

4-б

 

14.10 – 14.55

6

7

Гурток «Зірниця» - шкільний

15.05 – 16.35

5 - 7

Гурток «Іграшка» - ЦПР

15.05 – 17.05

2-11

Хореографічний гурток «Народного танцю» - ЦПР

15.05 – 17.05

2-11

Гурток Художня вишивка «Оберіг» - ЦПР

15.05 – 18.05

5-11

Гурток «Бісероплетіння» - ЦПР

15.05 – 17.05

2-11

Гурток «Вокального співу» - ЦПР

13.15 – 16.15

1, 4

 

 

ЧЕТВЕР

Загальношкільна ранкова зарядка

8.20 – 8.25

1 - 11

Група подовженого дня

12.00 – 17.00

1 – 4

Чистий четвер «Операція затишок»

14.10

1-11

 

Година спілкування

14.10 – 14.55

10

Гурток «Вокальний спів» - шкільний

15.05 – 16.05

9-11

Гурток «Зірниця» - шкільний

15.05 – 16.35

8-9

Гурток «Іграшка» - ЦПР

15.05 – 17.05

2-11

Гурток Художня вишивка «Оберіг» - ЦПР

14.10 – 17.10

1-4

 

 

П’ЯТНИЦЯ

Загальношкільна ранкова зарядка

8.20 – 8.25

1 - 11

Група подовженого дня

13.00 – 18.10

1 - 4

 

Година спілкування

12.20 – 13.05

1

 

14.10 – 14.55

9

11

Гурток «Вокальний спів» - шкільний

14.10 – 16.10

5-8

Хореографічний гурток «Народного танцю» - ЦПР

15.00 – 17.00

2-11

Гурток «Іграшка» - ЦПР

15.05 – 17.05

2-11

Гурток Художньої вишивки «Оберіг» - ЦПР

15.05 – 18.05

5-11

 

Єдиний розклад роботи гуртків Полігонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

Розклад роботи шкільних гуртків

Полігонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

на ІІ семестр 2015 - 2016 навчальний рік

 

№ п/п

Назва гуртка

Час роботи

Клас

Керівник

Місце проведення

Кількість вихованців

 

1

 

Гурток «Народна творчість»

Понеділок

14.10 – 16.10

Вівторок

14.10 – 17.10

 

1-4

 

 

Заблоцька Тетяна Пилипівна

 

Кабінет учнівської творчості

 

25

 

 

2

 

Гурток

«Активісти шкільного музею»

Понеділок

15.05 – 17.05

Вівторок

15.05 – 17.05

 

5-11

 

Заблоцька Зоя Миколаївна

 

Шкільний музей

 

25

 

3

 

Гурток «Вокальний спів»

Червер

15.05 – 16.05

П¢ятниця

13.15 – 16.15

 

5-11

 

Олєйнікова Анна Олексіївна

 

Кабінет учнівської творчості

 

25

 

 

4

 

 

Гурток «Зірниця»

Вівторок

15.05 – 16.35

Середа

15.05 – 17.05

Четвер

15.05 – 16.35

 

8-9

 

5-7

 

8-9

 

 

Белячат Володимир Вікторович

 

 

Спортивна зала

 

 

30

 

Затверджую

Директор школи

_________ Т. Д. Мілінг

 

 

Єдиний розклад роботи гуртків

Полігонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

на ІІ семестр 2015-2016 навчальний рік

 

№ п/п

Назва гуртка

Час роботи

Клас

Керівник

Місце проведення

Кількість вихованців

 

1.

 

 

 

 

2.

 

Гурток «Народна творчість»

 

 

 

 

Гурток Художня вишивка «Оберіг» ЦПР

Понеділок

14.10 – 16.10

Вівторок

14.10 – 17.10

 

1-4

 

 

 

 

Заблоцька Тетяна Пилипівна

 

 

 

Кабінет учнівської творчості

 

25

Середа

15.05 – 18.05

Четвер

14.10 – 17.10

П’ятниця

15.05 – 18.05

 

5-11

 

1-4

 

5-11

 

 

40

 

 

3.

 

Гурток «Активісти шкільного музею»

Понеділок

15.05 – 17.05

Вівторок

15.05 – 17.05

 

5-11

 

Заблоцька Зоя Миколаївна

 

Шкільний музей

 

25

 

4.

 

Гурток

«Бісероплетіння»

ЦПР

Понеділок

15.05– 17.05

Вівторок

15.05– 17.05

Середа

15.05 – 17.05

 

 

2-11

 

 

Комарова

Ольга Миколаївна

 

Кабінет практичного

психолога

 

 

20

 

 

 

5.

 

Гурток «Вокальний спів» ЦПР

Понеділок

15.05- 16.05

Середа

13.15 – 16.15

 

1-4

 

 

 

Олєйнікова Анна Олексіївна

 

 

Кабінет учнівської творчості

 

20

 

Гурток «Вокальний спів»

 

Червер

15.05 – 16.05

П¢ятниця

13.15 – 16.15

 

5-11

 

25

 

6.

 

 

Гурток «Іграшка»

ЦПР

Середа

15.05 – 17.05

Четвер

15.05 – 17.05

П¢ятниця

15.05 – 17.05

 

2-11

 

Заблоцька

Зоя Миколаївна

 

Шкільний музей

 

 

20

 

7.

 

Хореографічний гурток «Народного танцю»

ЦПР

Середа

15.05 – 17.05

П¢ятниця

15.05 – 17.05

 

2-11

 

 

Сенченко

Олена Василівна

 

Рекреація

ІІ поверх

 

 

20

 

 

 

 

 

Затверджую

Директор школи

_________ Т. Д. Мілінг

 

 

Розклад роботи гуртків ЦПР

на базі Полігонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

на 2015-2016 навчальний рік

№ п/п

Назва гуртка

Час роботи

Клас

Керівник

Місце проведення

Кількість вихованців

 

1.

 

 

 

 

 

Гурток Художня вишивка «Оберіг»

Середа

15.05 – 18.05

Четвер

14.10 – 17.10

П’ятниця

15.05 – 18.05

 

5-11

 

1-4

 

5-11

 

Заблоцька Тетяна Пилипівна

 

Кабінет учнівської творчості

 

40

 

2.

 

Гурток «Вокальний спів»

Понеділок

15.05- 16.05

Середа

13.15 – 16.15

 

1-4

 

 

Олєйнікова Анна Олексіївна

 

Кабінет учнівської творчості

 

20

 

3.

 

Гурток

«Бісероплетіння»

Понеділок

15.05– 17.05

Вівторок

15.05– 17.05

Середа

15.05 – 17.05

 

 

2-11

 

 

Комарова

Ольга Миколаївна

 

Кабінет практичного

психолога

 

 

20

 

4.

 

Гурток «Іграшка»

Середа

15.05 – 17.05

Четвер

15.05 – 17.05

П¢ятниця

15.05 – 17.05

 

2-11

 

Заблоцька

Зоя Миколаївна

 

Шкільний музей

 

 

20

 

5.

 

Хореографічний гурток «Народного танцю»

Середа

15.05 – 17.05

П¢ятниця

15.05 – 17.05

 

2-11

 

 

Сенченко

Олена Василівна

 

Рекреація

ІІ поверх

 

 

20